Rekrutacja do naszego przedszkola

Zasady rekrutacji :
Rekrutacja dzieci do Przedszkola trwa przez cały rok kalendarzowy. Do Przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat (za zgodą dyrekcji może być przyjęte młodsze dziecko). Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania wolnych miejsc, a przyjmowanie dzieci następuje według kolejności zgłoszeń i po wypełnieniu dokumentów rekrutacyjnych. Ilość miejsc jest ograniczona.W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą oraz w trosce o zapewnienie najwyższej jakości Państwa obsługi, prosimy o indywidualne umawianie wizyt z Dyrektorem placówki, mających na celu zaprezentowanie naszej oferty.

Zgłoszenia:

telefon: 530-234-152

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z pełną ofertą Niepublicznego Przedszkola ABC w Płocku.

Co Nas Wyróżnia

Ikona lokalizacja
Dogodna lokalizacja z dala od ulicznego hałasu
Ikona powierzchnia
Ponad 700m2 powierzchni
Ikona plac zabaw
Bezpieczny plac zabaw
Ikona kadra
Stała, profesjonalna kadra
Ikona atrakcje
Liczne atrakcje i wyjścia
Ikona opieka
Opieka w godzinach 6.30 - 17.30
Ikona zajecia
codzienne zajęcia dodatkowe
Ikona posiłki
4 posiłki w ramach czesnego
Sala Sensoryczna 03
Sala sensoryczna

Przedszkole prywatne ABCSłońce

Przedszkole niepubliczne ABC zaprasza do kontaktu

Ikona adresul. Graniczna 44G, Płock
Ikona telefon530 234 152

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem