Misja i wizja

  • ​​Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci i prowadzone na wysokim poziomie. Dzieci mają stworzone warunki do twórczego działania i przyswojenia umiejętności przydatnych w dalszym rozwoju.
  • Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i dydaktyczną w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Dzieci mają możliwość samorealizacji i aktywnego odkrywania swoich możliwości. Dzięki ofercie zajęć dodatkowych rozwijają swoje zainteresowania wzbogacając wiedzę o otaczającym ich świecie.
  • Wychowankowie mają w nauczycielach wsparcie a ci każdemu dziecku zapewniają podmiotowe traktowanie i dbają o jego wszechstronny rozwój. Nauczyciele w naszym przedszkolu współpracują ze sobą i dzielą się zdobytą wiedzą. Pogodna atmosfera w przedszkolu i życzliwi nauczyciele umiejętnie otaczają opieką wszystkie dzieci.
  • Przedszkole ściśle współpracuje z rodzicami, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Stara się angażować rodziców do pracy na rzecz przedszkola. Rodzice są naszymi sojusznikami a działania nasze są skoordynowane.
  • Przedszkole promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie. Buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne a także uczy rozróżniania dobra od zła.

Co Nas Wyróżnia

Ikona lokalizacja
Dogodna lokalizacja z dala od ulicznego hałasu
Ikona powierzchnia
Ponad 700m2 powierzchni
Ikona plac zabaw
Bezpieczny plac zabaw
Ikona kadra
Stała, profesjonalna kadra
Ikona atrakcje
Liczne atrakcje i wyjścia
Ikona opieka
Opieka w godzinach 6.30 - 17.30
Ikona zajecia
codzienne zajęcia dodatkowe
Ikona posiłki
4 posiłki w ramach czesnego
Sala Sensoryczna 03
Sala sensoryczna
 
Przedszkole prywatne ABCSłońce

Przedszkole niepubliczne ABC zaprasza do kontaktu

Ikona adresul. Graniczna 44G, Płock   
Ikona telefon530 234 152
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2017 ABC Przedszkole Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA